Ana Sayfa   Bolvadin   Belediyemiz   Önemli Bilgiler   Bilgi edinme   İletişim

Başkandan


Başkanın Mesajı

Değerli Bolvadinliler
Bolvadin'imizin en önemli sorunlarının temelinde, Bolvadin'de doğan, Bolvadin'de büyüyen gençlerimizin, Bolvadin'de iş ve aş bulamaması vardır.
 • devamı...
 • Belediye Email Listesi

  Belediyemiz Hizmetlerinden Haberdar Olmak İstiyorsanız E-mail Listemize Üye Olunuz  Başkandan, Kayahan’a Tebrik

  Bolvadin

  Belediye Başkanı Fatih Kayacan, AKÜ Bolvadin Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğüne atanan Doç. Cantürk Kayahan’ı tebrik ederek, görevinde başarılar diledi.
  “Bugüne kadar başarılarıyla gündeme gelen Sayın Cantürk Kayahan’ın, Yüksek Okulumuzu çok daha ileri noktalara taşıyacağına inancım tamdır” diyen Belediye Başkanı ”Kendisine Belediye olarak sonuna kadar desteğiz. Amacımız, ilçemizin göz bebeği konumunda olan Yüksek Okulumuzun çok daha gelişmesini sağlamaktır. Hocamız da bunu yapacak kararlılıktadır” diye konuştu.

  Son yılların en büyük asfalt çalışması

  Bolvadin

  Bolvadin

  Bolvadin Belediyesi tara-fından son yılların en büyük asfalt çalışması yapıldığı belirtildi.
  Yıllardır asfaltlaması yapılmayan ana caddelerde yoğunlaşan yol çalışmalarının mevsim şartları paralelinde yürütüldüğünü belirten Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Kullap ”İstasyon caddesi gibi ilçenin en yoğun trafik akışının bulunduğu caddede kaldırım

  devamı

  Muhtardan Başkana Teşekkür

  Bolvadin

  Bahçelievler Mahalle Muhtarı Ahmet Çetinayak, Belediye tarafından son günlerde mahallelerinde yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Kayacan’a teşekkür etti.
  Mahalle halkı adına Başkana bir de çiçek takdim eden Muhtar Çetinayak ”Sayın Başkanımız mahalle sakinlerinin isteğini geri çevirmedi. Bahçelievler mahallesi kurulduğundan bu yana en büyük hizmeti son birkaç ayda aldı. Kendisine mahallem halkı adına şükranlarımı sunuyorum”dedi.
  ”Tüm mahallelere hizmet etmek bizim görevimizdir” diyen Belediye Başkanı Fatih Kayacan ”Yaptığımız planlamayı uyguluyoruz. İstasyon caddesi paralelinde bulunan Bahçelievler mahallemiz de bu planlama kapsamında kaldırım, yol gibi çalışmaları yaptığımız bir bölgedir. Gönlümüz Bolvadin’deki 49 mahalleye ulaşmaktan yana. Zaman içerisinde bunu da başaracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın”” diye konuştu.

  Belediye Başkanı Kayacan Cuma günü Kanal 3’te

  Bolvadin

  Belediye Başkanı Fatih Kayacan Cuma günü Kanal 3 televizyonunda canlı yayın konuğu olacak.
  Saat: 20.00-22.00 arasında yayınlanan ve Saadettin Ulusoy tarafından hazırlanıp sunulan 3. boyut isimli proğrama katılacak olan Başkan Kayacan, çalışmalarla ilgili bilgi verecek ve son 6 ayda yaşanan gelişmeler konusunda merak edilen soruları cevaplandıracak.

  Gölbaşı’na 3600 metre yeni içme suyu hattı

  Bolvadin

  Bolvadin

  Belediye Su İşleri Müdürlüğü tarafından Gölbaşı mevkii-nde yeni 3600 metrelik içme suyu hattının döşenmeye başlandığı bildirildi.
  Yapılan açıklamada vatandaşlar tarafından temin edilen boruların döşeneceği hattın çalışmaya başlamasıyla birlikte o bölgede bulunan pek çok hanenin temiz suya kavuşacağı belirtildi.

  ”İçme suyu konusunda üzerimize düşeni yapıyoruz”

  Konu ile ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Fatih Kayacan ”21. Yüzyılda insanlarımızın kirli suya mahkum olmasına vicdanımız asla müsaade etmez. Bu nedenle bize gelen talepleri değerlendirip, borularını temin eden vatandaşlarımıza öncelikli olarak içme suyunu götürüyoruz. Gölbaşı mahallemizde de böyle olmuştur. Gelen istekler değerlendirilip, 3600 metrelik yeni hattın çekilmesi konusunda talimatı verdim. Arkadaşlarımız çalışmayı tamamlar tamamlamaz bölgeye temiz su servisi başlayacaktır” diye konuştu.

  “Haberci kardeşlerimizin Gazeteciler Bayramını kutluyorum”

  Bolvadin

  21 Ekim Gazeteciler Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayan Belediye Başkanı Fatih Kayacan ”Kamu adına habercilik yapan ve bunu yaparken de çeşitli zorluklar içerisinde mesleğini ifa eden haberci kardeşlerimin 21 Ekim Gazeteciler Bayramını kutluyor ve başarılar diliyorum”dedi.

  Mevsim gereği ağaçlar budanıyor

  Bolvadin

  Bolvadin

  Bolvadin’in muhtelif bölge-lerinde bulunan ağaçların budama işlemi yapılıyor.
  Fen İşleri Müdürlüğü Park-Bahçeler Birimi tarafından yapılan budama çalışmalarının ilçe genelinde devam edeceği belirtildi.
  Ağaçların güçlenmesi için düzenli olarak budama yapılması gerektiğine dikkat çeken yetkililer, bu işlemin aksatılmadan tamamlanacağını açıkladılar.

  2. Bolova’da parke çalışmasına başlanıldı

  Bolvadin Bolvadin

  Vatandaşlarımızdan gelen talepleri kısa sürede değer-lendirerek, gereğini yapan Belediyemiz 2. Bolova’da parke çalışmasını başlattı.
  Bu bölgede yaşayan insanların uzunca bir süredir şikayetçi olduğu yol meselesini çözmek amacıyla 2. Bolova’da söküm çalışmalarının başlatıldığı ve hemen akabinde yeni parkenin döşemesinin yapılacağı belirtildi.

  İtfaiyeden Uyarı : Soba zehirlenmelerine dikkat!

  Bolvadin

  Belediyemiz İtfaiye Müdürlüğünden yapılan açıklamada kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılan sobalar konusunda dikkatli olunması istendi.
  Açıklama şu şekilde :
  Genelde soba zehirlenmeleri bilgisizlik, ihmal ve dikkatsizlikten meydana gelmektedir. Kış aylarının başlamasıyla birlikte soba zehirlenmelerinde ve bina yangınlarında artış görülmektedir.

  devamı

  26 Ekim’de saatler 1 saat geriye alınacak

  Bolvadin

  Bakanlar Kurulu gereği olarak saatler 1 saat geriye alınacak.
  26 Ekim 2014 Pazar günü saat: 04.00 den itibaren tüm yurtta saatlerin 1 saat geriye alınacağı bildirildi.

  Mesai saatleri de değişiyor

  Uygulama gereği mesai saatleri de değişecek. Buna göre yeni mesai saatleri şu şekilde düzenlendi:
  SABAH 08.00-12.00
  ÖĞLE TATİLİ 12.00-13.00
  ÖĞLEDEN SONRA 13.00-17.00

  Anket

  Hızlı Menü


  E - Belediye
  E - Belediye


  Heybeli Termal Tatil Köyüı
  Heybeli Termal Tatil Köyü


  Alo 153 Zabıta
  Alo 153 Zabıta


  Acil Telefonlar
  Acil Telefonlar


  Alo Gıda
  Alo Gıda


  Nöbetci Eczaneler
  Nobetci Eczaneler


  27.04.2015
  Bizim Eczanesi Zafer Caddesi
  28.04.2015
  Sağlık Eczanesi Hastane Karşısı
  29.04.2015
  Yağmur Eczanesi Hastane Karşısı
  30.04.2015
  Tahmisoğlu Eczanesi İstasyon Caddesi
  01.05.2015
  Sencer Eczanesi Hastane Karşısı
  02.05.2015
  Çağrı Eczanesi Emniyet Karşısı
  03.05.2015
  24 Eylül Eczanesi Hastane Karşısı
  04.05.2015
  Aykut Eczanesi Hastane Karşısı