Ana Sayfa   Bolvadin   Belediyemiz   Önemli Bilgiler   Bilgi edinme   İletişim

Başkandan


Başkanın Mesajı

Değerli Bolvadinliler
Bolvadin'imizin en önemli sorunlarının temelinde, Bolvadin'de doğan, Bolvadin'de büyüyen gençlerimizin, Bolvadin'de iş ve aş bulamaması vardır.
 • devamı...
 • Bugün Kaybettiklerimiz

  Belediye Email Listesi

  Belediyemiz Hizmetlerinden Haberdar Olmak İstiyorsanız E-mail Listemize Üye Olunuz  Eber ve Akşehir Gölleriyle ilgili toplantı yapıldı

  Bolvadin

  Bolvadin

  Eber ve Akşehir gölleri ile ilgili toplantı bugün (25.04.2014) Bolvadin Öğretmenevinde yapıldı.
  Bolvadin Belediyesinin ev sahipliğinde yapılan toplantıya Belediyemizi temsilen Başkan Yardımcısı Mustafa Kullap ve Peyzaj Mimarı Sibel Toprakkale katıldı.
  Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun talimatlarıyla gerçekleştirilen toplantıya Bolvadin Belediye Başkanlığının yanı sıra,Bakanlığa bağlı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü yetkilileri, Bolvadin Eber Gölü Koruma ve Yaşatma Derneği, Afyonkarahisar Sulak Alanlar komisyon Üyeleri iştirak ettiler.
  Konuşmalarda ”Eber ve Akşehir Göllerinde kurbağa ve sülük toplanmasının izne bağlanması, mevcut türlerin stoklarının artırılması ve saz kesim planı oluşturulması gerektiği” vurgulanırken, ayrıca ”Eber ve Akşehir Gölleri için 5 Yıllık Acil Eylem Kurtarma Ek Revizyon Projelerinin” hazırlanmaya başlandığı bildirildi.

  Organize Hayvancılıkla ilgili toplantı yapıldı

  Bolvadin

  Bolvadin

  Belediye Başkanı Fatih Kayacan’ın Başkanlığında Tarıma Dayalı Organize Hayvancılık Bölgesi ile ilgili bir toplantı düzenlendi.
  Konuyla ilgili kurum ve kuruluşların temsilcilerinin katıldığı toplantıda katılımcılara çalışmalarla ilgili bilgi verilirken, bundan sonra izlenmesi gereken yol konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.
  Toplantıya katılanların görüşlerini alan Belediye Başkanı Fatih Kayacan, bu görüşler ışığında yetkililerle irtibata geçileceğini belirtti.

  23 Nisan Bayramı Coşkuyla Kutlandı

  Bolvadin

  Bolvadin

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çeşitli etkinliklerle kutlandı.
  Atatürk Büstüne çelenk konulmasıyla başlayan törenler Belediye Spor Tesislerinde devam etti.
  Günün anlam ve önemini belirten konuşmalar ve okunan şiirlerle devam eden proğramda öğrenciler tarafından çeşitli gösteriler yapıldı.
  Yapılan yarışmalarda dereceye girenlere ödülleri İlçe Kaymakamı Osman Nuri Canatan, Belediye Başkanı Fatih Kayacan ve İlçe Emniyet Müdürü Aliihsan Güngör tarafından verildi.
  Buradaki törenlerin sona ermesinin ardından Kapalı Spor Salonunda Ana Okulu Öğrencilerinin birbirinden güzel gösterileri alkışlarla izlendi.
  Bolvadin

  Bolvadin

  Bolvadin

  TMO Daire Başkanından Ziyaret

  Bolvadin

  Toprak Mahsulleri Ofisi Haşhaş Dairesi Başkanı Ömer Tanrıverdi ve Bolvadin Alkaloid Fabrikası Müdürü Bayram Kumru Belediye Başkanı Fatih Kayacan’ı makamında ziyaret ettiler. Afyonkarahisar Bolvadinliler Derneği Yönetim Kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu görüşmede ziyaretçiler, Başkan Kayacan’ı tebrik ederek, başarı dileğinde bulundular.

  Bölge Müdüründen ziyaret

  Bolvadin

  İller Bankası Eskişehir Bölge Müdürü Osman Nuri Başaran ilçemize gelerek, Belediye Başkanı Fatih Kayacan’ı makamında ziyaret etti.
  Başkan Kayacan’a yeni görevinde başarılar dileyen Bölge Müdürü daha sonra ilçemizden ayrıldı.

  23 Nisan Bayramının ‘Minik Başkanları’

  Bolvadin

  Bolvadin

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen etkinlikler devam ediyor.
  Bugün ilçe stadyumunda bayram dolayısıyla düzenlenen atletizm yarışmaları devam edecek.
  Yarın saat: 09.00 da çelenk koyma töreni ile başlayacak olan proğram, daha sonra saat: 10.00 da Belediye Spor Tesislerinde sürecek.
  Stadyumdaki törenden sonra saat: 11.30 da Kapalı Spor Salonunda Ana Okulunun gösterileri yapılacak.
  Bayram nedeniyle Alpaslan Ortaokulu öğrencileri Belediye Başkanı Fatih Kayacan’ı ziyaret ettiler.
  Bir süre Başkanlık koltuğunu devralan öğrencilerle sohbet eden Başkan Fatih Kayacan ”Bir gün bu makamlara sizler geleceksiniz. İlçemizin gelişmesi ve büyümesi için sizler de görev yapacaksınız. O nedenle eğitiminizi asla aksatmayın. Bu ilçeye hizmet etmek istiyorsanız kendinizi eğitim ve kültür olarak geliştirmelisiniz. Hepinizin bayramını kutluyorum” dedi.
  Okul Müdürü Ramazan Şakrak’la birlikte gelen Hatice Köksoy, Şahander Kocabaş ve İbrahim Sarıkaya daha sonra Belediyeden ayrıldılar.
  Bolvadin

  Bolvadin

  “Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın bayramını kutluyorum”

  Bolvadin

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayan Belediye Başkanı Fatih Kayacan “Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın bayramını kutluyorum” dedi.
  “Milletin iradesinin temsil edildiği Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılması ve Millet egemenliğinin ilan edildiği tarih olan 23 Nisan Gazi Mustafa Kemal tarafından çocuklarımıza armağan edilmiş bir bayramdır” diyen Başkan Kayacan ”Bu bayram, millet olarak çocuklarımıza verdiğimiz önemin bir göstergesi olarak kabul edilmelidir. Çocuklarımızın eğitimde, kültürde ve sosyal yaşamlarında huzurlu ve güvenli bir gelecek temin etmek için üzerimize düşeni yapmalıyız. Bu düşüncelerle miniklerimizin Bayramını kutluyor, sağlık ve mutluluklar diliyorum” dedi.

  Heybeli’de 25 Temmuz’a kadar indirimli fiyat uygulanacak

  Bolvadin

  Bolvadin

  Belediye Meclisinin 20 Nisan 2014 tarihinde yaptığı toplantıda alınan karar gereği Heybeli Termal Tesislerinde 25 Temmuz 2014 tarihine kadar indirimli fiyat uygulanacak.
  Hafta sonu tatillerinde normal fiyatın geçerli olması kararı alınırken, Pazar günü giriş yapan ve Cuma gününe kadar Heybeli’de kalacak olan misafirler indirimli fiyattan yararlanacak.
  Buna göre fiyatlar şu şekilde belirlendi:

  100,00 TL olan 200 EVLER (Yakamoz) 75,00 TL (indirimli) ve 7 günlük fiyatı ise 450,00 TL
  70,00 Tl olan 300 EVLER 60,00 TL (indirimli) ve 7 günlük fiyatı ise 350,00 TL
  65,00 Tl olan 400 EVLER 55,00 TL (indirimli) ve 7 günlük fiyatı ise 300,00 TL
  55,00 TL olan 500 EVLER 40,00 TL (indirimli) ve 7 günlük fiyatı ise 250,00 TL olarak uygulanacak.

  Horan’da takdir toplayan proğram

  Bolvadin

  Bolvadin

  Horan Park Amfi Tiyatroda Kutlu Doğum Haftası ile ilgili düzenlenen proğram takdir topladı.
  İlçe Müftülüğünce yapılan organizasyona büyük bir halk katılımı gerçekleşirken, ilçe protokolü de Kutlu Doğum Haftası etkinliğinde hazır bulundu.
  İlahiler ve Peygamber Efendimizin (S.A.V) hayatı ile ilgili konuşmaların yapıldığı proğram yağışlar nedeniyle kesintiye uğramasına rağmen katılımcılar tarafından beğeniyle takip edildi.

  Bolvadin

  Bolvadin

  Olağanüstü Meclis Toplantısı Yapıldı

  Bolvadin

  Bolvadin

  Belediye Meclisi olağanüstü toplantısı bugün (20.04.2014) tarihinde yapıldı.
  Toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlanırken, Çiftçi Malları Koruma Derneği için de seçim gerçekleştirildi.
  Eski başkan İbrahim Vehbi Koyuncu’nun aday olmadığı seçimlere tek liste olarak katılan Tahir Kırıkkkulak ve ekibi yönetime seçildiler.
  Çiftçi Malları Koruma Derneği Yönetimi şu isimlerden oluştu :
  Tahir Kırıkkulak, Raşit Yıldız, Ali İhsan Özdemir, Muammer Sarıgöz ve Rüştü Helvacı.
  Murakıplığa ise: Fikret dayı, Ahmet Emet, Ahmet Umutlu, Fatih Birler ve Yakup Özcan getirildi.
  Seçimlerden sonra Belediye Başkanı Fatih Kayacan yeni yönetimi kutlayarak, başarı dileklerinde bulundu.

  Anket