Ana Sayfa   Bolvadin   Belediyemiz   Önemli Bilgiler   Bilgi edinme   İletişim

Başkandan


Başkanın Mesajı

Değerli Bolvadinliler
Bolvadin'imizin en önemli sorunlarının temelinde, Bolvadin'de doğan, Bolvadin'de büyüyen gençlerimizin, Bolvadin'de iş ve aş bulamaması vardır.
 • devamı...
 • Belediye Email Listesi

  Belediyemiz Hizmetlerinden Haberdar Olmak İstiyorsanız E-mail Listemize Üye Olunuz  Mükemmel iş merkezinde, mükemmel fırsat!

  Bolvadin Bolvadin

  Bolvadin’in en güzel yerinde ve son derece modern bir şekilde inşa edilecek olan İş Merkezinde satış işlemi 17 Eylül 2014 Çarşamba günü saat: 17.00 de yapılacak.
  Bodrum+ 3 kat+ teras olarak planlanan ve yapımına başlanılan İş Merkezinde toplam 950 metrekare işyerinin ihale usulü ile satılacağı açıklandı.
  Bu mükemmel fırsattan yararlanmak isteyenlerin geniş bilgi almak için BOLGİYSAN A.Ş. ye müracaat etmeleri gerekiyor.

  Bir büyük cadde daha asfaltlandı

  Bolvadin Bolvadin

  Malazgirt mahallesiyle Selçuklu mahallesi arasında bulunan Bağdat caddesinde asfalt çalışması tamamlandı.
  Belediyemizin kendi ekipleriyle gerçekleştirdiği çalışma sonucunda yaklaşık 250 metrelik yolda yapılan çalışma sonucunda asfalt serme işi tamamlanarak, yol tekrar trafiğe açıldı.

  Bolvadin Bolvadin


  Yarım kalan yerler de tamamlanıyor

  Bolvadin

  İlçemizin çeşitli cadde ve sokaklarında yarım bırakılan yollarda asfalt çalışmaları yapılıyor.
  Bir kısmı önceden yapılmış ama yarım bırakılmış olan yerlerdeki asfalt çalışmasını tamamlayan belediyemiz, buralarda yaşanan sorunu ortadan kaldırıyor.

  Başkan yaralıları ziyaret etti

  Bolvadin Bolvadin

  Belediye Başkanı Fatih Kayacan İsrail saldırılarında yaralanarak tedavi için Türkiye’ye gelen kardeşle-rimizi ziyaret etti.
  Afyonkarahisar’da tedavi altında bulunan yaralıları Başkan Yardımcısı Mustafa Kullap ve AK Parti İlçe Başkanı Musa Pektaş’la birlikte ziyaret eden Başkan Fatih Kayacan, acil şifalar temennisinde bulundu.

  E-Ticaret platformu “yerinden geldi.com” dan MERHABA

  Bolvadin

  Belediyemizin iştiraklerinden olan Bolgiysan Anonim şirketi bir yeniliğe daha imza attı.
  Bolvadin’in yerel ürünlerini pazarlamayı hedefleyen Bolgiysan bu amaçla www.yerindengeldi.com web sayfasını kısa sürede devreye sokacak.
  Şu anda yapım aşamasında olan web sayfasının faal duruma gelmesiyle birlikte ilçemizde imal edilen ürünlerin internet üzerinden profesyonel bir şekilde pazarlaması yapılabilecek.
  Bolvadin ekonomik hayatına canlılık getirmesi beklenen uygulamanın başarılı olmasını diliyoruz.

  Meclis Toplantısı yapıldı

  Bolvadin

  Belediye Meclisinin Eylül ayı olağan toplantısı yapıldı.
  Toplantıda alınan kararlar şu şekilde:
  Ek Gündem Maddesi;
  1-)İlçemizde faaliyet gösteren AKSA Afyon Doğalgaz Dağıtım A.Ş ve Bolvadin Kent Güvenlik Sistemi yapımı için yapılacak olan kazı faaliyetlerinde meydana gelen yol bozum ve kazı harcı fiyatlarının belirlenmesinin gündeme alınması ve gündem sonunda görüşülmesinin, 5393 sayılı Belediye kanununun 18/f maddesine istinaden kabulü.

  devamı

  “Bolvadin Tanıtım Videosu” çekiliyor

  Bolvadin Bolvadin

  İlçemizi tarihi, turistik, ekonomik, sosyal ve kültürel yönleriyle tanıtmayı amaç-layan video çekimi için start verildi.
  Uzun zamandır eksikliği hissedilen ve bir anlamda Bolvadin Belgeseli özelliğini taşıyacak olan video için AKÜ Güzel Sanatlar Fakültesi ile işbirliği yapılıyor.
  12 dakikalık bir çalışmanın yapılacağı ve festival öncesinde tamamlanmasının hedeflendiği açıklandı.

  Festival Komitesi belli oldu

  Bolvadin

  Bolvadin Geleneksel 30. Kaymak ve Eber Gölü Kültür Sanat Festivalinin Tertip Komitesi ve Yürütme Kurulu açıklandı.
  Buna göre, bu yıl organizasyonu üstlenecek komite şu isimlerden oluşuyor:

  devamı

  Festival 24 Eylül’de başlıyor

  Bolvadin

  Bolvadin Geleneksel 30. Kaymak ve Eber Gölü Kültür Sanat Festivali 24-27 Eylül 2014 tarihleri arasında yapılacak.
  İlki 1985 yılında yapılan festivalin, bu yıl 30. sunun düzenleneceği belirtilerek, proğramların 4 gün devam edeceği açıklandı.
  Belediyemizle, Bolvadin Kent Konseyi’nin ortaklaşa yürüteceği festivalin isminin de Bolvadin 30. Kaymak ve Eber Gölü Kültür Sanat Festivali olarak değiştirildiği belirtildi. Festivalle ilgili gelişmeleri web sitemizden takip edebilirsiniz.

  Sanayi esnafından belediyemize teşekkür

  Bolvadin Bolvadin

  Bolvadin Küçük Sanayi Sitesinin faaliyet gösterdiği alanda uzun zamandır var olan yol sorunu bölümler halinde çözülüyor.
  Sanayi esnafının sık sık dile getirdiği meseleyi çözmek için yapılan çalışmalar sonucunda bazı sokaklarda parke taş döşeme çalışması devam ediyor.

  Malzeme Bolvadin Belediyesinden

  Sanayi Sitesi Yönetim Kurulu ile yapılan görüşmeler sonucunda başlanılan yol çalışmalarında alt yapı malzemesi ve parke taşlar Belediyemiz tarafından veriliyor, kooperatif ise işçiliği üstlenmekte.
  Kış mevsimi öncesi bazı sokaklardaki problemin sona erdirilmesinden dolayı mutlu olduklarını belirten sanayi esnafı ise Belediyemizin verdiği önemli destekten dolayı teşekkür ediyor.

  Anket