Ana Sayfa   Bolvadin   Belediyemiz   Önemli Bilgiler   Bilgi edinme   İletişim

Başkandan


Başkanın Mesajı

Değerli Bolvadinliler
 • devamı...
 • Belediye Email Listesi

  Belediyemiz Hizmetlerinden Haberdar Olmak İstiyorsanız E-mail Listemize Üye Olunuz  Başkan, sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutladı

  Bolvadin Bolvadin

  Belediye Başkanı Nazmiye Kılçık, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir dizi ziyarette bulunarak, sağlık çalışan-larını tebrik etti.
  Beraberinde MHP İlçe Başkanı Muhammed Mısırlıoğlu ile Bolvadin.DR.H.İbrahim Özsoy Devlet Hastanesi Baştabibi Doğan Öztürk’ü makamında ziyaret eden Başkan Nazmiye Kılçık ”Şahsınızda tüm çalışanlarınızın Tıp Bayramını kutluyorum. Bugüne kadar başarıyla verdiğiniz sağlık hizmeti nedeniyle de halkımız adına teşekkür ederim”dedi.
  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti diye getiren Baştabip Doğan Öztürk ise ”Bolvadin Belediyesi ile çok iyi bir diyalog içerisinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Kurumumuza ve çalışanlarımıza gösterdiğiniz ilgiden dolayı ben de şahsınızda Belediyemize teşekkür ederim” diye konuştu.
  Daha sonra İlçe Sağlık Müdürü Dr. Muhammed Kandemir’i ziyaret eden Belediye Başkanı, burada da çalışanların Tıp Bayramını tebrik ederek ”Bir eczacı meslektaşınız olarak sağlık hizmetinde bulunan kardeşlerimin ne denli zorluklar yaşadıklarını en iyi bilenlerdenim. Bu nedenle sizleri ayrıca tebrik ediyorum” dedi.

  "Acımız büyüktür"

  Bolvadin Almanya’da meydana gelen yangın olayında hayatını kaybeden 8 vatandaşımızın tüm ülkenin olduğu gibi Bolvadinliler’in de yüreğini yaktığını söyleyen Belediye Başkanı Nazmiye Kılçık şöyle konuştu:
  “Acımız büyüktür. 8 hemşehrimizin elim bir olay sonucunda hayatlarını kaybetmesi bütün Türkiye’de olduğu gibi ilçemizde de üzüntüye neden olmuştur. Vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyorum”dedi.

  “Sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutluyorum”

  Bolvadin

  Her yıl Mart ayının 14’ünde kutlanan Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınlayan Belediye Başkanı Nazmiye Kılçık “Tüm sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum”dedi.
  Özveri ve yoğun mesai isteyen sağlık konusunun hiçbir zaman hafife alınmaması gerektiğine işaret eden Başkan Nazmiye Kılçık ”En alt biriminden, en üst birimine kadar insan sağlığı açısından kutsal bir vazifeyi yerine getiren sağlık personelinin sorunlarının en aza indirilmesi gerektiğine inanıyorum. Bir eczacı olarak içerisinde bulunduğum camia mensuplarının bu anlamlı günlerini tebrik ederim”diye konuştu.

  Ilgın Belediye Başkanından ziyaret

  Bolvadin

  Ilgın Belediye Başkanı Halil İbrahim Oral, Başkan Nazmiye Kılçık’ı makamında ziyaret etti.
  Daha önce Bolvadin İlçe Tarım Müdürlüğü görevini uzun süre yürüten Halil İbrahim Oral, Belediye Başkanı Nazmiye Kılçık’la iki ilçenin sorunları ve güncel konular üzerinde sohbet ettiler.
  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Başkan Nazmiye Kılçık, “Sayın Oral’ın Bolvadin’e uzun yıllar hizmeti olmuştur. Şimdi de Ilgın Belediye Başkanlığı görevine yürütmektedir. Kendisine ilçemize olan hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

  “Türk Milleti İstiklal Marşını kanıyla, canıyla yazmıştır”

  Bolvadin Bolvadin

  İstiklal Marşının Kabulünün yıldö-nümü nedeniyle bir açıklama yapan Belediye Başkanı Nazmiye Kılçık ”Bu büyük millet bağımsızlığını korumak için dünyada görülmeyen bir mücadele vermiş, kanını, canını ortaya koyarak bu günlere gelmiştir”dedi.
  Büyük vatan şairi Mehmet Akif Ersoy’un Türk Milletinin duygularının tamamına tercümanlık ettiği bu büyük eserinin ilelebet koruyacağımız bir eser olduğuna dikkat çeken Başkan Nazmiye Kılçık ”Allah bir daha bu millete İstiklal Marşı yazdırmasın. Acılardan, saldırılardan ve nifaktan korusun. Bu vesile ile merhum Mehmet Akif Ersoy’a Allah’tan rahmet diliyorum”diye konuştu.
  Öte yandan Adalet Meslek Lisesinde düzenlenen bir proğramla Mehmet Akif Ersoy anıldı ve İstiklal Marşının Kabulü ile ilgili konuşmalar yapıldı.

  CHP Heyetinden Başkan Kılçık’a ziyaret

  Bolvadin

  Çeşitli temaslarda bulunmak üzere ilçemize gelen CHP Heyeti Belediye Başkanı Nazmiye Kılçık’ı makamında ziyaret etti.
  Ülke ve bölge sorunlarının konuşulduğu ziyarette CHP Kadın Kolları Gnl. Bşk. Yard. Dürüye TAŞ, İl Kadın Kolları Başkanı Mesude İNTEPE, CHP Bolvadin İlçe Başkanı Ömer ÇENGEL ve Özburun Belediye Başkanı Hasan BOYRACI ile teşkilata mensup isimler hazır bulundu.
  İlçemize gelen tüm siyasetçilere Bolvadin’i anlattıklarını ve kendilerini misafir etmekten memnuniyet duyduklarını belirten Belediye Başkanı Nazmiye Kılçık, heyete teşekkür etti.

  Belediyeden Çanakkale Proğramı

  Bolvadin

  Belediyemiz tarafından 18 Mart 2013 Pazartesi günü “Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Proğramı” düzenlenecek.
  Türk tarihinin önemli zaferlerinden olan Çanakkale’yi genç nesillere hatırlatmak ve Şehitlerimizi yad etmek için böyle bir organizasyon yaptıklarını belirten Başkan Nazmiye Kılçık ”Verilen mücadelenin, çekilen acının ve zorlukların mutlaka yeni nesle anlatılmasının yanı sıra bize bağımsızlığımızı kazandıran tüm şehitlerimizi rahmet ve hayırla yad etmek için bu proğrama bütün halkımızı bekliyoruz”dedi.
  Proğramda zafer türkülerinin yer alacağı Halk Müziği konseri, Şiir dinletisi, Tasavvuf musikisi ve sema gösterileri yer alacak.Proğram saat:19.00 da Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilecek.

  Personelden ve okullardan Başkana Kadınlar Günü Kutlaması

  Bolvadin

  Bolvadin

  8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Belediye Başkanı Nazmiye Kılçık’a bir çiçek sunan Belediye personeli, Kadınlar Gününü kutladılar.
  Başkan Nazmiye Kılçık “Çalışma arkadaşlarıma bu nazik hareketlerinden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah kadın haklarının daha saygın yer aldığı güzel günler kutlayacağız”dedi. Diğer taraftan Bolvadin Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğretmen ve öğrencilerinden oluşan bir heyet Belediye Başkanını makamında ziyaret ederek, Kadınlar Gününü tebrik ettiler.
  Okul yönetim ve öğrencilerinden gelen bu jest için Başkan Nazmiye Kılçık Teknik ve Endüstri Meslek Lisesine teşekkür etti.

  Çiçek vererek kutladık

  Bolvadin Bolvadin

  Bolvadin Belediyesi Kadınlar Gününde, kadınlarımıza hem çiçek verdi, hem de bu anlamlı günlerini kutladı.
  Çarşı merkezinde ve bazı caddelerde dağıtılan çiçekleri kabul eden kadınlar, bu güzel hareketten dolayı Belediye Başkanımıza teşekkür ettiler.

  Belediye Başkanı Gün FM’de konuştu

  Bolvadin

  Bolvadin

  Belediye Başkanı Nazmiye Kılçık Afyonkarahisar merkezde yayın yapan Gün FM’e konuk oldu.
  8 Mart 2013 Cuma günü canlı yayına katılan Başkan Nazmiye Kılçık, Gazeteci İsmail Akar’ın sorularını cevapladı.
  Kadınlar Günü olması dolayısıyla bu konunun ağırlıklı olarak ele alındığı proğramda, Belediye Başkanı çalışmaları anlattı ve önümüzdeki günlerde yapılacak çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

  Anket