Ana Sayfa   Bolvadin   Belediyemiz   Önemli Bilgiler   Bilgi edinme   İletişim

Başkandan


Başkanın Mesajı

Değerli Bolvadinliler
Bolvadin'imizin en önemli sorunlarının temelinde, Bolvadin'de doğan, Bolvadin'de büyüyen gençlerimizin, Bolvadin'de iş ve aş bulamaması vardır.
 • devamı...
 • Belediye Email Listesi

  Belediyemiz Hizmetlerinden Haberdar Olmak İstiyorsanız E-mail Listemize Üye Olunuz  Yenice mahallesinde 6 sokakta kaldırım çalışması

  Bolvadin

  Bolvadin

  Belediyemiz tarafından yapı-mı devam eden bordür ve parke taş çalışmalarının bir bölümü Yenice Mahallesinde devam ediyor.
  Yeni Sosyal Güvenlik Kurumunun bulunduğu 6 sokakta çalışmalarını yürüten ekipler bu mahalledeki Ateş, Evcim, Mert, Burak, Elmas ve Akalın sokaklarda 2250 m/tül bordür, 2800 m2 parke taş çalışmasını gerçekleştiriyor.

  Başkandan Mehmet Koca’ya Kutlama

  Bolvadin

  Hemşehrimiz Mehmet Koca’nın Anadolu Birlik Holding’de CEO luk görevine gelmesi dolayısıyla kendisini kutlayan Belediye Başkanı Fatih Kayacan “Değerli hemşehrimiz Mehmet beyi yürekten tebrik ediyorum. Ülkemizin en büyük kooperatif iştiraki olan ve tarım, gıda, kimya, enerji ve turizm olmak üzere 5 ana sektörde faaliyet gösteren bir büyük Holdingde aldığı görevde de daha öncekilerde olduğu gibi başarılı olacağına gönülden inanıyorum”dedi.

  “Bütün amacımız Bolvadin halkına daha iyi bir kent ortamı temin etmektir”

  Bolvadin

  Belediye Başkanı Fatih Kayacan, yol çalışmalarında çok önemli mesafe kat ettiklerini belirterek, bu konudaki faaliyetin iklimle orantılı olarak devam edeceğini söyledi.
  Asfalt şantiyesinde incelemede bulunan Başkan Fatih Kayacan ”Yol sorununun ilçe halkının kanayan yarası olduğunu bildiğimizden öncelikle şantiyemizi geliştirmek ve buradaki araç parkını genişletmek için girişimlerde bulunduk. Plenti getirdik. Toprak silindirini satın aldık. Gerekli olan diğer iş makinelerinin takviyesi için girişimlerimiz var. Başkan yardımcımızın denetiminde asfalt çalışmalarımız ve parke taş çalışmalarımız gayet iyi bir şekilde yürütülmektedir. Amacımız Bolvadin’de yaşayanlara daha iyi bir kent ortamını sağlamaktır” diye konuştu.

  Başkan öğrencilerle buluştu

  Bolvadin

  Bolvadin

  Belediye Başkanı Fatih Kaya-can bazı öğrenci yurtlarını ziyaret ederek, burada yüksek okul öğrencilerinin sorunlarını dinledi.
  Yaptıkları tüm çalışmaların hedefinde başarılı bir nesil yetişmesine katkıda bulunmak olduğunu belirten Belediye Başkanı ”Yüksek Okulda bulunan kardeşlerimiz zaman zaman beni ziyaret ederek, taleplerini iletiyorlar. Bu sefer ben onların ortamına gelerek beklentilerini öğrenmek ve sohbet etmek istedim. Amacımız sizlerin ilçemizden mutlu ve başarılı bir şekilde ayrılmanızı sağlamaktır” dedi.

  Bolova’da çalışmaları inceledi

  Bolvadin

  Belediye Başkanı Fatih Kayacan, Bolova bölgesinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
  Akşam saatlerinde 2. Bolova’ya giden Belediye Başkanına teşekkür eden mahalle sakinleri ”Çok uzun zamandır talep etmemize rağmen yollarımız sizin talimatınızla yapıldı. Gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz” dediler.

  Lütfen yeni anketimize katılınız

  Belediyemiz tarafından yürütülen yol çalışmaları ile ilgili yeni anketimiz sayfanın sağ tarafındaki anket bölümünde başlamıştır. Lütfen siz de katılarak görüşünüzü belirtiniz. Anket Sorumuz şu şekilde : BELEDİYEMİZ SON 6 AYDA, 5 YILDA YAPILANDAN FAZLA YOL ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ. BU KONUDAKİ GÖRÜŞÜNÜZ...

  2. Bolova’da parke döşeme çalışmaları devam ediyor

  Bolvadin

  Bolvadin

  2. Bolova Toplu Konutlarında bulunan yollarda Belediyemiz tarafından yürütülen parke taş döşeme çalışmaları devam ediyor.
  Uygun hava şartlarını iyi değerlendirmek isteyen Belediyemiz bu bölgedeki parke döşeme faaliyetini bir an önce tamamlamak amacında.
  Mahalle sakinlerinin takdirle karşıladığı yol çalışmaları sonucunda uzun süredir şikayet konusu olan bozuk yol sorunu ortadan kalkmış olacak.

  Ölümünün 76. Yıldönümünde anıldı

  Bolvadin

  Bolvadin

  Mustafa Kemal Atatürk ölümünün 76. Yıldönümünde hazırlanan proğramla anıldı.
  Saat: 09.00 da Atatürk Büstüne çelenk konulmasıyla başlayan törende Saygı Duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.
  Daha sonra Öğretmenevinde proğramda Atatürk Oratoryosu, şiir ve konuşmalar öğrenciler tarafından sunuldu.
  Daha sonra Anma Proğramı sona erdi.

  e-belediye sistemi ile BORCUNUZU ÖĞRENMEK ve ÖDEMEK ÇOK KOLAY

  Bolvadin

  Şimdi internet üzerinden Belediyemize olan borcunuzu öğrenmek ve ödemek artık çok daha kolay.
  Bolvadin Belediyesinin web sitesi olan www.bolvadin.bel.tr adresine girerek, buradaki e-belediye butonu üzerinden hem borcunuzu öğrenmeniz, hem de ödemeniz artık mümkün.
  Bunun için yapmanız gereken;

  1. Belediyeden sicil numaranızı öğreneceksiniz.
  2. Daha sonra www.bolvadin.bel.tr adresine girerek, buradaki e-belediye butonuna tıklayacaksınız.
  3. Karşınıza gelen sayfada YENİ KAYIT bölümünü tıklayıp, başvuru tipi olarak Gerçek bölümünü seçeceksiniz.
  4. Gerçek kişi bilgileri için açılan sayfadaki formu doldurup, bilgilerinizi doğrulayacaksınız.
  5. Belirttiğiniz e-mail adresine şifreniz gönderilecektir.
  6. Gelen şifre ile birlikte belediyemizden aldığınız sicil bilgilerinizi girerek hem borcunuzu öğrenebilecek, hem de kredi kartı ile ödeme imkanına sahip olacaksınız.

  “Elinize, emeğinize sağlık”

  Bolvadin

  Bolvadin

  Belediye Başkanı Fatih Kayacan çalışma bölgelerini ziyaret ederek, yapılan faaliyetleri denetledi.
  Soğuk ve yağışlı havalarda bile hiçbir şikayette bulunmadan görevlerini yerine getiren işçilere teşekkür eden Başkan Fatih Kayacan ”Sizlerin bu çalışmalarda katkısı büyüktür. Elinize, emeğinize sağlık. İnşallah daha iyi, daha güzel çalışmaları hep birlikte gerçekleştireceğiz” dedi.

  Anket

  Hızlı Menü


  E - Belediye
  E - Belediye


  Heybeli Termal Tatil Köyüı
  Heybeli Termal Tatil Köyü


  Alo 153 Zabıta
  Alo 153 Zabıta


  Acil Telefonlar
  Acil Telefonlar


  Alo Gıda
  Alo Gıda


  Nöbetci Eczaneler
  Nobetci Eczaneler


  18.05.2015
  Damla Eczanesi Emniyet Müdürlüğü Karşısı
  19.05.2015
  Volkan Eczanesi 1 Nolu ASM Karşısı
  20.05.2015
  Porsuk Eczanesi Emirdağ Caddesi
  21.05.2015
  Bizim Eczanesi Zafer Caddesi
  22.05.2015
  Sağlık Eczanesi Hastane Karşısı
  23.05.2015
  Yağmur Eczanesi Hastane Karşısı
  24.05.2015
  Tahmisoğlu Eczanesi İstasyon Caddesi
  25.05.2015
  Sencer Eczanesi Hastane Karşısı